Kanárske ostrovy | Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotel s all-inclusive a transferom
od 1.293 €
Gran Canaria (Island), Spain

Kanárske ostrovy | Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotel s all-inclusive a transferom

Letisko Viedeň
Vytvorený: štvrtok 18. mája 2023
Ref ID: 4885093
Cena na osobu od
1.293 €
Pri objednávke 2 dospelých

O mieste

Gran Canaria je tretím ostrovom z Kanárskych ostrovov, afrického súostrovia, ktoré je súčasťou Španielska. Nachádza sa v Atlantickom oceáne asi 150 km od severozápadného pobrežia Afriky a približne 1 350 km od Európy. Gran Canaria je tretím najväčším ostrovom súostrovia, čo sa týka rozlohy aj nadmorskej výšky. Hlavné mesto Las Palmas de Gran Canaria bolo založené 24. júna 1478 pod názvom "Real de Las Palmas". Las Palmas de Gran Canaria je spolu so Santa Cruz de Tenerife hlavným mestom autonómneho spoločenstva Kanárske ostrovy. Tento ostrov sa nazýva "miniatúrny kontinent" vďaka rôznym klimatickým podmienkam a rozmanitosti krajiny, ktorá sa tu nachádza, s dlhými plážami a dunami s bielym pieskom, ktoré kontrastujú so zelenými roklinami a malebnými dedinkami. Tretina ostrova je pod ochranou UNESCO ako biosférická rezervácia. Väčšina turistov navštevuje južnú časť ostrova. Sever býva chladnejší, zatiaľ čo juh je teplejší a slnečný. Na ostrove sa nachádza 32 chránených prírodných oblastí, najmä vidiecky park Nublo, džungľa Doramas, roklina Azuaje, Tamadaba, Pino Santo atď. Letoviská sa sústreďujú v centrálnej východnej časti južného pobrežia v oblasti Maspalomas, ktorá zahŕňa mestá San Agustín, Playa del Inglés a Meloneras. V meste Tarajalillo sa nachádza aeroklub, odkiaľ sa uskutočňujú turistické lety nad ostrovom. Ešte ďalej na západ pozdĺž južného pobrežia, v obci Mogán, sa nachádzajú obce Puerto Rico a Puerto de Mogán, dedina nazývaná "Malé Benátky" kvôli množstvu kanálov. K ďalším zaujímavostiam patrí park Cocodrilos, Roque Nublo, Cenobio de Valerón s viac ako 350 zásobnými dutinami, Maľovaná jaskyňa Galdar najvýznamnejší archeologický park na Kanárskych ostrovoch alebo botanické záhrady Jardín Canario (v Tafira Alta) a Cactualdea (v La Aldea de San Nicolás). El Dedo de Dios, teda "Boží prst", bol skalnatý ihlan vyčnievajúci z mora v Puerto de las Nieves a predtým bol charakteristickou atrakciou Kanárskych ostrovov, kým ho nezničila tropická búrka Delta, ktorá prešla súostrovím v novembri 2005. Pláž Las Canteras, chránená oblasť a potápačská zóna, sa nachádza v centre mesta. Las Palmas de Gran Canaria je známe aj každoročným karnevalom. Medzi ďalšie zaujímavosti hlavného mesta patrí Museo Canario (najvýznamnejšie archeologické múzeum na súostroví), katedrála a námestie Plaza del Espíritu Santo. Mesto Agüimes vo východnej časti ostrova bolo starostlivo zrekonštruované. Do okresu patrí aj najznámejšia potápačská oblasť na ostrove: morská rezervácia na pláži Playa de El Cabrón hneď za mestom Arinaga. Ďalšími významnými mestami sú Telde, ktoré je okrem iného známe svojimi školami surfovania v Salinetas, Vecindario (v rámci obce Santa Lucía de Tirajana) a Gáldar, v ktorom sa nachádza významná potápačská zóna. Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
Viac informácií
Vytvorený: štvrtok 18. mája 2023

Zahrnuté služby

12 jún
Viedeň - Gran Canaria (Island)
Odchod
Ryanair
Ryanair Ryanair - FR685
11:15 - Vienna, Wien Schwechat (VIE)
15:25 - Gran Canaria, Gran Canaria (LPA)
0 KG Priamo
Doprava:  FR685
Trieda kabíny: Economy
Meno: VALUE
Všetky typy cestovného zahŕňajú malú osobnú tašku 40x20x25cm, ktorá sa musí zmestiť pod sedadlo pred vami. Check-in batožinu do podpalubia je možné si doobjdenať v kroku rezervácie.
12 jún
Transfer
Gran Canaria (LPA)→Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotel

Zdieľaný

Standard Shuttle (Autobus)
  • Žiadna čakacia doba
12 jún
Ubytovanie
7 Nocí
Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotel
89%
Mogan - V 23,3 km od centraAll-inclusiveCalle La Palma, 2Playa Amadores, Mogan 35130 Double room, sea view, 2 twin beds
Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotel je v destinácii Mogan pri oceáne, do 15 min. autom od Pláž Amadores a Prísttav Mogan. Hotel so 4 hviezdičkami je 11 km od Vodný park Lago Taurito a 19,7 km od Duny Maspalomas. Oddýchnite si v kúpeľoch, ktoré ponúkajú nasledujúce služby: masáže, kúry na telo a kúry na tvár. Môžete využiť širokú ponuku rekreačných zariadení, medzi ktoré patria 2 vonkajšími bazénmi, vonkajší tenisový kurt a sauna. Hotel ďalej ponúka: bezplatný bezdrôtový prístup na internet, babysitting/starostlivosť o deti (za príplatok) a arkáda/herňa. Ubytujte sa v niektorej z 392 klimatizovaných izieb, ktorých súčasťou sú minibary a plazmové televízory, a cíťte sa ako doma. Súčasťou izieb sú súkromné balkóny. Bezplatný bezdrôtový prístup na internet vám umožní byť neustále v spojení, zatiaľ čo satelitná televízia sa postará o vašu skvelú zábavu. K dispozícii sú súkromné kúpeľne, ktorých súčasťou sú sprchy, pripevnené sprchy a toaletné potreby zdarma.
19 jún
Transfer
Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotel→Gran Canaria (LPA)

Zdieľaný

Standard Shuttle (Autobus)
  • Žiadna čakacia doba
19 jún
Gran Canaria (Island) - Viedeň
Návrat
Ryanair
Ryanair Ryanair - FR686
16:05 - Gran Canaria, Gran Canaria (LPA)
21:50 - Vienna, Wien Schwechat (VIE)
0 KG Priamo
Doprava:  FR686
Trieda kabíny: Economy
Meno: VALUE
Všetky typy cestovného zahŕňajú malú osobnú tašku 40x20x25cm, ktorá sa musí zmestiť pod sedadlo pred vami. Check-in batožinu do podpalubia je možné si doobjdenať v kroku rezervácie.
Pripomienka:

Všetky termíny k dispozicií po kliknutí na "Možnosti rezervácie" a "K termínom a objednávke"

Cena na osobu od
1.293 €
Pri objednávke 2 dospelých
Overiť cenu a dostupnosť
Obsahuje
Destinácia 1
Preprava 2
Ubytovanie 1
Transfery 2

Naše nápady na cestu

 

Viac ponúk