Londýn z Košíc
od 268 €
London, United Kingdom

Londýn z Košíc

Víkendovka
Vytvorený: utorok 31. januára 2023 - Odchod: sobota 18. marca 2023
Ref ID: 4298956
Cena na osobu od
268 €
Pri objednávke 2 dospelých

O mieste

Londýn je spomedzi všetkých európskych hlavných miest najhlbšie v predstavách cestovateľov. Londýn nás pohltí skôr, ako si uvedomíme, že existuje, a keď sa k nemu konečne priblížime, nesklame nás. Sú tu červené dvojposchodové autá, bobisti a bezočiví strážcovia v Buckinghame, Westminsterské opátstvo a tóny Big Benu, ktoré znejú povedome, pretože sme ich už počuli. Tieto veci vnímame s uspokojením. A predsa je tu veľa prekvapení. Londýn nie je zvláštny. Londýn nie je múzeum, hoci by ste mohli stráviť celý čas chodením od jedného múzea k druhému. Je to prekvitajúca mestská rozloha s dopravnými zápchami, obchodmi a ohromujúcim medzinárodným obyvateľstvom. Navštívte množstvo pamiatok s takmer tisícročnou históriou, od Chaucerovho hrobu cez krčmu, kde pil kapitán lode Mayflower, až po Piccadilly Circus, jednu z najfotografovanejších londýnskych pamiatok. Nenechajte si však ujsť ani súčasný Londýn s jeho intenzívne aktívnymi divadlami, medzinárodnou kuchyňou, politickými demonštráciami, najnovšími hudobnými a módnymi trendmi, pankáčmi a peermi a všetkými medzi nimi. V roku 1777 spisovateľ Samuel Johnson povedal, že keď je človek unavený z Londýna, je unavený zo života, a táto veta je stále pravdivá. V Londýne sa dá každý deň zažiť niečo iné.
Viac informácií
Vytvorený: utorok 31. januára 2023 - Odchod: sobota 18. marca 2023
Typ zájazdu
Víkendovka
Raňajky

Zahrnuté služby

18 mar

Doprava Košice - London

Odchod
Ryanair
Ryanair Ryanair - FR2367
18:15 - Kosice, Kosice (KSC)
19:50 - London, Stansted (STN)
Priamy let FARE: Value
Doprava:  FR2367
Trieda kabíny: Economy
Meno: Value
18 mar

Ubytovanie

3 nocí
Olympic House Hotel
71%
V 3,2 km od centra Free breakfast 138-140 Sussex Gardens, London W2 1UB Standard double or twin room - 2 twin beds
Olympic House Hotel sa v destinácii Londýn nachádza v štvrti Centrum mesta Londýn, do 15 min. pešo od Hyde Park a Oxford Street. Hotel je 1,2 km od Mramorový oblúk a 4,7 km od Big Ben. Záhrada ponúka krásny výhľad a k vybaveniu tohto ubytovacieho zariadenia patrí tiež bezplatný bezdrôtový prístup na internet a televízia v spoločných priestoroch. Ubytujte sa v niektorej z 40 klimatizovaných izieb, ktorých súčasťou sú televízory s plochou obrazovkou, a cíťte sa ako doma. Bezplatný bezdrôtový prístup na internet vám umožní byť neustále v spojení, zatiaľ čo káblová televízia sa postará o vašu skvelú zábavu. K dispozícii sú súkromné kúpeľne, ktorých súčasťou sú sprchy, toaletné potreby zdarma a sušiče na vlasy. Súčasťou zariadenia izieb sú telefóny. Upratovacie služby sa poskytujú denne a žehličky/žehliace dosky sú k dispozícii na požiadanie.
21 mar

Doprava London - Košice

Návrat
Ryanair
Ryanair Ryanair - FR2366
7:15 - London, Stansted (STN)
10:40 - Kosice, Kosice (KSC)
Priamy let FARE: Value
Doprava:  FR2366
Trieda kabíny: Economy
Meno: Value
Všetky typy cestovného zahŕňajú malú osobnú tašku 40x20x25cm, ktorá sa musí zmestiť pod sedadlo pred vami. Check-in batožinu do podpalubia je možné si doobjdenať v kroku rezervácie.
Pripomienka:

Všetky termíny k dispozicií po kliknutí na "Možnosti rezervácie" a "K termínom a objednávke"

Cena na osobu od
268 €
Pri objednávke 2 dospelých
K termínom a objednávke
Obsahuje
Destinácia 1
Preprava 2
Ubytovanie 1

Naše nápady na cestu

 
Viac ponúk