Londýn z Bratislavy
od 324 €
London, United Kingdom

Londýn z Bratislavy

Víkendovka
Vytvorený: utorok 31. januára 2023 - Odchod: sobota 11. marca 2023
Ref ID: 4291065
Cena na osobu od
324 €
Pri objednávke 2 dospelých

O mieste

Londýn je spomedzi všetkých európskych hlavných miest najhlbšie v predstavách cestovateľov. Londýn nás pohltí skôr, ako si uvedomíme, že existuje, a keď sa k nemu konečne priblížime, nesklame nás. Sú tu červené dvojposchodové autá, bobisti a bezočiví strážcovia v Buckinghame, Westminsterské opátstvo a tóny Big Benu, ktoré znejú povedome, pretože sme ich už počuli. Tieto veci vnímame s uspokojením. A predsa je tu veľa prekvapení. Londýn nie je zvláštny. Londýn nie je múzeum, hoci by ste mohli stráviť celý čas chodením od jedného múzea k druhému. Je to prekvitajúca mestská rozloha s dopravnými zápchami, obchodmi a ohromujúcim medzinárodným obyvateľstvom. Navštívte množstvo pamiatok s takmer tisícročnou históriou, od Chaucerovho hrobu cez krčmu, kde pil kapitán lode Mayflower, až po Piccadilly Circus, jednu z najfotografovanejších londýnskych pamiatok. Nenechajte si však ujsť ani súčasný Londýn s jeho intenzívne aktívnymi divadlami, medzinárodnou kuchyňou, politickými demonštráciami, najnovšími hudobnými a módnymi trendmi, pankáčmi a peermi a všetkými medzi nimi. V roku 1777 spisovateľ Samuel Johnson povedal, že keď je človek unavený z Londýna, je unavený zo života, a táto veta je stále pravdivá. V Londýne sa dá každý deň zažiť niečo iné.
Viac informácií
Vytvorený: utorok 31. januára 2023 - Odchod: sobota 11. marca 2023
Typ zájazdu
Víkendovka
Raňajky

Zahrnuté služby

11 mar

Doprava Bratislava - London

Odchod
Ryanair
Ryanair Ryanair - FR2499 - Riadené: Ryanair Sun S.A.
6:05 - Bratislava, M R Stefanik (BTS)
7:25 - London, Stansted (STN)
0 PC Priamy let FARE: Value
Doprava:  FR2499 Riadené:  Ryanair Sun S.A.
Trieda kabíny: Economy
Meno: Value
11 mar

Ubytovanie

3 nocí
Belgrave Hotel
73%
V 3,1 km od centra Bez stravy 9-13 Clapham Road, London SW9 0JD Room
Belgrave Hotel sa v destinácii Londýn nachádza v štvrti Lambeth, do 15 min. autom od Big Ben a Londýnsky most. Hotel je 4,6 km od Tower Bridge a 5,3 km od Hyde Park. Záhrada ponúka krásny výhľad a k vybaveniu tohto ubytovacieho zariadenia patrí tiež bezplatný bezdrôtový prístup na internet a služby vrátnika. Hotel ďalej ponúka: televízia v spoločných priestoroch a výdajný automat. Ubytujte sa v niektorej z 33 izieb, ktorých súčasťou sú televízory s plochou obrazovkou. Bezplatný bezdrôtový prístup na internet vám umožní byť neustále v spojení. K dispozícii sú kúpeľne, ktorých súčasťou sú vane alebo sprchy a sušiče na vlasy. Súčasťou zariadenia izieb sú telefóny. K dispozícii sú tiež sejfy a písacie stoly.
14 mar

Doprava London - Bratislava

Návrat
Ryanair
Ryanair Ryanair - FR2498
13:35 - London, Stansted (STN)
16:45 - Bratislava, M R Stefanik (BTS)
0 PC Priamy let FARE: Value
Doprava:  FR2498
Trieda kabíny: Economy
Meno: Value
Všetky typy cestovného zahŕňajú malú osobnú tašku 40x20x25cm, ktorá sa musí zmestiť pod sedadlo pred vami. Check-in batožinu do podpalubia je možné si doobjdenať v kroku rezervácie.
Pripomienka:

Všetky termíny k dispozicií po kliknutí na "Možnosti rezervácie" a "K termínom a objednávke"

Cena na osobu od
324 €
Pri objednávke 2 dospelých
K termínom a objednávke
Obsahuje
Destinácia 1
Preprava 2
Ubytovanie 1

Naše nápady na cestu

 
Viac ponúk