Lanzarote z Bratislavy na 7 nocí s polpenziou a transferom
od 447 €
Lanzarote, Spain

Lanzarote z Bratislavy na 7 nocí s polpenziou a transferom

10.12. - 17.12.2022
Vytvorený: streda 23. novembra 2022
Cena na osobu od
447 €
Pri objednávke 2 dospelých

O mieste

Lanzarote sa nachádza len 79 míľ od pobrežia Afriky a je najvýchodnejším z Kanárskych ostrovov. Rovnako ako ostatné Kanárske ostrovy je aj Lanzarote sopečného pôvodu. V dôsledku nedávnych erupcií v 18. a 19. storočí sa mnohé časti Lanzarote javia ako z iného sveta, často sa opisujú ako "mesačné" alebo "marťanské". Medzi mnohými ohromujúcimi sopečnými prvkami Lanzarote sa nachádza najdlhší sopečný tunel na svete, tunel Atlantida, ktorý je dlhý viac ako 7 km a zahŕňa La Cueva de los Verdes a Jameos del Agua. Napriek sopečnej povahe ostrova má Lanzarote niekoľko nádherných bielych pláží, ako napríklad pláže Playa Blanca, Papagayo a Caleton Blanco. Striedajte leňošenie na pláži s návštevou mimoriadnych pamiatok, ktoré vo vulkanickej krajine vytvoril miestny umelec a environmentalista César Manrique. Nevynechajte ani prehliadku národného parku Timanfaya. Prevezte sa loďou na ostrov La Graciosa pri severnom cípe a užite si blažený deň plávania v krištáľovo čistej vode. Navštívte niektoré z viníc v La Geria a prenajmite si bicykle, aby ste otestovali svoju vytrvalosť na niektorých z vynikajúcich cyklistických trás okolo ostrova. Hlavné mesto Arrecife, kde kotvia výletné lode, je síce necharizmatické, ale prívetivé. Juhozápadne od neho sa nachádza hlavné letovisko Puerto del Carmen. Je to rušné miesto s dlhou dláždenou promenádou spájajúcou štyri kilometre pláží a zátok. Je ideálnym miestom pre rodiny s dospievajúcimi, ktoré hľadajú trochu vzrušenia, alebo pre dovolenkárov, ktorí vyžadujú dávku nákupov, stravovania a nočného života. Costa Teguise na druhej strane Arrecife je skromnejšou a pokojnejšou alternatívou, ktorá sa v posledných rokoch neustále zvyšuje. Obľubuje ho skôr staršia generácia.
Viac informácií
Vytvorený: streda 23. novembra 2022
Typ zájazdu
Kanárske ostrovy
Lanzarote
Letisko Bratislava
Polpenzia

Zahrnuté služby

10 dec

Doprava Bratislava - Lanzarote

Odchod
Ryanair
Ryanair Ryanair - FR4219 - Riadené: Ryanair Sun S.A.
7:20 - Bratislava, M R Stefanik (BTS)
11:15 - Lanzarote, Lanzarote (ACE)
0 KG Priamy let
Let: FR4219 Riadené: Ryanair Sun S.A.
Trieda kabíny: Economy
10 dec

Ubytovanie

7 nocí
Blue Sea Costa Teguise Gardens
60%
V 13,7 km od centra Polpenzia Avenida del Golf s/nCosta Teguise, Teguise 35009 1 bedroom apartment with balcony or terrace
Blue Sea Costa Teguise Gardens je v destinácii Teguise v blízkosti pláže, okolo 15 min. pešky od AquaPark Costa Teguise a Playa Bastián. Apartmánový hotel je 17,8 km od Pláž Pocillos a 20,2 km od Pláž Puerto del Carmen. Môžete využiť širokú ponuku rekreačných zariadení, medzi ktoré patrí vonkajší bazén, vírivka a sauna. Apartmánový hotel ďalej ponúka: bezplatný bezdrôtový prístup na internet a služby vrátnika. Na pláž vás za príplatok zavezie kyvadlový spoj. Ubytujte sa v niektorej z 138 izieb, ktorých súčasťou sú kuchyne, chladničky a mikrovlnné rúry, a cíťte sa ako doma. Súčasťou izieb sú súkromné balkóny. Bezplatný bezdrôtový prístup na internet vám umožní byť neustále v spojení. Súčasťou zariadenia izieb sú písacie stoly a stropné ventilátory.
17 dec

Transfer

Transfer z Blue Sea Costa Teguise Gardens do Lanzarote (ACE)

Zdieľaný

Standard Shuttle (Autobus)
  • Žiadna čakacia doba
17 dec

Doprava Lanzarote - Bratislava

Návrat
Ryanair
Ryanair Ryanair - FR4220 - Riadené: Ryanair Sun S.A.
11:55 - Lanzarote, Lanzarote (ACE)
17:30 - Bratislava, M R Stefanik (BTS)
0 KG Priamy let
Let: FR4220 Riadené: Ryanair Sun S.A.
Trieda kabíny: Economy
Pripomienka:

POZOR! 

Cena neobsahuje batožinu a poistenie!

Batožinu a poistenie si pridáte v kroku rezervácie podľa potrieb.

Cena na osobu od
447 €
Pri objednávke 2 dospelých
K termínom a objednávke
Obsahuje
Destinácia 1
Preprava 2
Ubytovanie 1
Transfery 1

Naše nápady na cestu

 
Viac ponúk